Depiliacija vašku Šiauliai

Jei dar nesate išbandę depiliacijos vašku – paskambinkite mums šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją!

Depiliacija vašku yra populiarus būdas šalinti nepageidaujamus kūno plaukus. Skirtingai nei plaukelius skutant skustuvu, šalinant vašku plaukai atauga daug lėčiau, maždaug po 3 – 4 savaičių. Todėl depiliacija vašku sutaupo daug laiko.

Nemažas privalumas yra ir tai, kad depiliuojant vašku plaukeliai atauga silpnesni ir retesni. Taip pat oda tampa švelnesnė, ją daug maloniau liesti. Išvengsite ir nemalonumo, kuris ištinka naudojančias skustuvą ar elektrinį epiliatorių – ataugdami plaukeliai beveik ar visai neįaugs į odą.

Depiliacija vašku sveikesnė odai už depiliavimą putomis. Putose yra daug stipriai veikiančių cheminių medžiagų, kurios gali suerzinti odą, iššaukti įvairias alergines reakcijas. Tinkama visoms, net jautriausioms kūno vietoms. Nedelskite ir pasirūpinkite, kad Jūsų oda būtų glotni, švelni ir maloni liesti.

Pagrindiniai šio metodo pranašumai:

  • Rezultatas išlieka iki mėnesio. Priklausomai nuo plaukų tipo ir jų augimo intensyvumo, lygi oda pradžiugins jus nuo dviejų savaičių iki mėnesio.
  • Plaukų šalinimas vašku yra labai greitas. Galimybė greitai apdoroti didelius kūno plotus.
  • Ilgalaikis, pastebimas poveikis. Po procedūros oda bus lygi 2–4 savaites, tada pradės augti nauji plaukai, tačiau jie bus silpnesni ir retesni.
  • Universalumas. Metodas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims.
  • Plaukų šalinimas vašku yra laikomas vienu iš patikimiausių ir populiariausių būdų pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus.

Nemokama konsultacija telefonu!