Depiliacija vašku Šiauliai

Jei dar nesate išbandę depiliacijos vašku – paskambinkite mums šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją!

Depiliacija vašku yra procedūra, kuri leidžia pašalinti plaukus nuo kūno naudojant specialų vašką. Depiliacijos vaškas tepamas ant norimos depiliuoti odos dalies, o po to šalinamas kartu su plaukais. Ši procedūra gali būti atliekama daugeliu skirtingų būdų, naudojant skirtingus vaškus ir metodikas. Šilto vaško depiliacija yra labiau rekomenduojama, nes ji yra mažiau skausminga ir nekenkia odai. Yra daugybė depiliacijos metodų, bet vaškas yra laikomas vienu iš geriausių ir populiariausių, nes suteikia ilgalaikį rezultatą.
Jeigu reikalinga depiliacija vašku Šiauliuose, kreipkitės į mus jau šiandien! Mes garantuojame profesionalų požiūrį, naudojame tik aukštos kokybės produktus ir užtikriname malonią bei saugią procedūrą. Skambinkite arba rašykite mums ir susitarsime dėl Jums tinkamiausio laiko.

Vaškas yra natūralus produktas, kurio pagrindą sudaro bičių vaškas. Tai reiškia, kad jis yra saugus ir neturi jokių cheminių medžiagų, kurios gali sukelti alergiją ar dirginimą. Be to, vaško depiliacija yra viena iš veiksmingiausių, nes jis pašalina plaukus kartu su šaknimis. Tai reiškia, kad plaukai išliks švelnūs ir greitai neužaugs. Vaškas yra tinkamas visiems odos tipams, netgi jautriai odai. Tai reiškia, kad jūsų oda nebus pažeista depiliacijos metu, o plaukų šalinimo procesas bus švelnesnis ir efektyvesnis. Be to, vaško depiliacija nekelia bakterijų rizikos, nes vaško tepimas ant odos sunaikina bakterijas ir kitus mikroorganizmus. Prieš atlikdami depiliaciją vašku, svarbu pasiruošti kūną. Prieš kelias dienas iki depiliacijos, nesiskuskite plaukų. Plaukų ilgis turi būti ne trumpesnis kaip 5 mm.

Pagrindiniai šio metodo pranašumai:

  • Rezultatas išlieka iki mėnesio. Priklausomai nuo plaukų tipo ir jų augimo intensyvumo, lygi oda pradžiugins jus nuo dviejų savaičių iki mėnesio.
  • Plaukų šalinimas vašku yra labai greitas. Galimybė greitai apdoroti didelius kūno plotus.
  • Ilgalaikis, pastebimas poveikis. Po procedūros oda bus lygi 2–4 savaites, tada pradės augti nauji plaukai, tačiau jie bus silpnesni ir retesni.
  • Universalumas. Metodas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims.
  • Plaukų šalinimas vašku yra laikomas vienu iš patikimiausių ir populiariausių būdų pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus.

Nemažas privalumas yra ir tai, kad depiliuojant vašku plaukeliai atauga silpnesni ir retesni. Taip pat oda tampa švelnesnė, ją daug maloniau liesti. Išvengsite ir nemalonumo, kuris ištinka naudojančias skustuvą ar elektrinį epiliatorių – ataugdami plaukeliai beveik ar visai neįaugs į odą.
Depiliacija vašku sveikesnė odai už depiliavimą putomis. Putose yra daug stipriai veikiančių cheminių medžiagų, kurios gali suerzinti odą, iššaukti įvairias alergines reakcijas. Tinkama visoms, net jautriausioms kūno vietoms. Nedelskite ir pasirūpinkite, kad Jūsų oda būtų glotni, švelni ir maloni liesti.
Jeigu jums reikalinga depiliacija vašku Šiauliai, kreipkitės į mus! Mes teikiame aukštos kokybės paslaugas ir garantuojame puikų rezultatą. Nedvejodami susisiekite su mumis ir pasiruoškite mėgautis sklandžia ir švelnia oda!

Nemokama konsultacija telefonu!

Don`t copy text!