Permanentinis makiažas Šiauliai

Permanentinis makiažas arba kitaip vadinamas mikropigmentacija ar Ilgalaikis makiažas tapo tikra dovana viso pasaulio moterims. 

Permanentinis makiažas yra procedūra, kuri padeda išryškinti ir patobulinti mūsų veido bruožus. Tai yra kosmetinė procedūra, kuri naudojama ilgalaikiam makiažui ant veido, lūpų, ir antakių. Nenuostabu, kad vis daugiau moterų tuo naudojasi pabrėždamos antakius ar lūpas – šis makiažas nenusidėvi, nenusiplauna ir leidžia visuomet atrodyti nepriekaištingai. Jeigu jums reikalinga permanentinio makiažo procedūra Šiauliuose, kreipkitės į mus.

Kas yra permanentinis makiažas? Šis klausimas domina kiekvieną moterį, kuri rūpinasi savo išvaizdą ir visada nori atrodyti gražiai. Tai yra kosmetinė procedūra, kurios metu, plonyte sterilia vienkartine adata, dideliu greičiu į odos epidermio sluoksnį įvedami saugūs, sveikatai nepavojingi pigmentai, kurie leidžia pabrėžti, koreguoti veido bruožus ar imituoti įprastą makiažą. Dirglumo pojūčio malšinimui naudojamos įvairios nuskausminimo priemonės.
Ši procedūra iš esmės išsiskiria nuo įprastų tatuiruočių darymo tuo, kad skirtingas pigmento įvedimo gylis, bei naudojami pigmentai. Dūrio gylis yra nuo 0,3 mm iki 0,8 mm, o tatuiravimo metu odoje padaromas iki 2 mm gylio dūris.

Mikropigmentacija – ilgalaikis/permanentinis lūpų bei antakių makiažas. Su šio makiažo pagalba galite pakeisti, pakoreguoti ar pabrėžti lūpų ir antakių formą. Procedūros dėka antakiams, bei lūpoms suteikiama forma, sutvarkoma asimetrija, parenkama tinkanti spalva, akims suteikiamas ryškumas.
Permanentinis makiažas yra atsparus išoriniam poveikiui, nenusiplauna, labai ilgai išlaiko pirminį atspalvį. Pigmentai išlieka ryškūs keletą metų – ir jūs atrodote nepriekaištingai bet kuriuo dienos ar nakties metu. Puikiai atrodysite visada ir visur – jūroje, baseine, sporto klube, kelionių metu. Permanentinio makiažo nesugadins nei dušas, nei lietus. Jis neryškėja karštu oru, išlaiko puikų vaizdą visą parą.
Ilgalaikio makiažo išlaikymo trukmė priklauso nuo daugelio veiksnių. Tai yra kliento amžius, odos tipas, pigmento įvedimo gylis ir jo spalva, ultravioletinių spindulių poveikis. Kokybiškai atliktas ilgalaikis makiažas džiugins net 1,5-4 metus. Kviečiame kreiptis į mus, jei jums reikalingas permanentinis makiažas Šiauliai!
Daugiau: Antakių permanentinis makiažas, Lūpų permanentinis makiažas.

Nemokama konsultacija telefonu!

Don`t copy text!