Permanentinis makiažas Šiauliai

Permanentinis makiažas yra procedūra, kuri padeda išryškinti ir patobulinti mūsų veido bruožus. Tai yra kosmetinė procedūra, kuri naudojama ilgalaikiam makiažui ant veido, lūpų, ir antakių. Nenuostabu, kad vis daugiau moterų tuo naudojasi pabrėždamos antakius ar lūpas – šis makiažas nenusidėvi, nenusiplauna ir leidžia visuomet atrodyti nepriekaištingai. Jeigu jums reikalinga permanentinio makiažo procedūra Šiauliuose, kreipkitės į mus.

Kas yra permanentinis makiažas? Šis klausimas domina kiekvieną moterį, kuri rūpinasi savo išvaizdą ir visada nori atrodyti gražiai. Tai yra kosmetinė procedūra, kurios metu, plonyte sterilia vienkartine adata, dideliu greičiu į odos epidermio sluoksnį įvedami saugūs, sveikatai nepavojingi pigmentai, kurie leidžia pabrėžti, koreguoti veido bruožus ar imituoti įprastą makiažą. Dirglumo pojūčio malšinimui naudojamos įvairios nuskausminimo priemonės.
Ši procedūra iš esmės išsiskiria nuo įprastų tatuiruočių darymo tuo, kad skirtingas pigmento įvedimo gylis, bei naudojami pigmentai. Skirtingai nuo įprastos tatuiruotės, pigmentas dedamas į viršutinius odos sluoksnius. Dūrio gylis yra nuo 0,3 mm iki 0,8 mm, o tatuiravimo metu odoje padaromas iki 2 mm gylio dūris.

Permanentinis makiažas Šiauliai
Permanentinis makiažas Šiauliai

Paskambinkite mums šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją!

Mikropigmentacija Šiauliai
Mikropigmentacija Šiauliai

Mikropigmentacija – ilgalaikis/permanentinis lūpų bei antakių makiažas. Su šio makiažo pagalba galite pakeisti, pakoreguoti ar pabrėžti lūpų ir antakių formą. Procedūros dėka antakiams, bei lūpoms suteikiama forma, sutvarkoma asimetrija, parenkama tinkanti spalva, akims suteikiamas ryškumas.

Permanentinis lūpų makiažas suteikia galimybę visada turėti gražias ir spalvingas lūpas. Ši procedūra leidžia pakoreguoti lūpų formą, suteikti ryškumo, paslėpti mažas raukšles, pagerinti neryškius kontūrus, paslėpti randus ir vizualiai padidinti lūpas. Be to, ši paslauga yra itin patraukli moterims, kurios yra vyresnės nei 40 metų, nes lūpoms pradeda trūkti ryškaus kontūro, sodrios spalvos ir gaivumo. Tai yra praktiškas ir ilgalaikis grožio sprendimas, leidžiantis jums visada atrodyti puikiai, nepriklausomai nuo situacijos. Jeigu jums reikalingas lūpų permanentinis makiažas Šiauliai skambinkite mums jau dabar ir užsiregistruokite procedūrai!

Permanentinis antakių makiažas yra labai populiari grožio procedūra tarp moterų, kurios siekia turėti puikiai apibrėžtus ir stilingus antakius. Ši procedūra suteikia puikią galimybę koreguoti antakių formą, spalvą ir netgi jų dydį, pritaikant juos pagal individualius poreikius. Tai ypač naudinga moterims, kurios turi plonus arba silpnai matomus antakius. Puikus būdas paslėpti asimetriją, smulkius netobulumus ir randus, pernelyg plonus antakius, per šviesius plaukelius. Permanentinis antakių makiažas Šiauliai – skambinkite ir užsiregistruokite.

Permanentinio makiažo privalumai

Viena iš didžiausių permanentinio makiažo privalumų yra galimybė atrodyti gražiai bet kuriuo metu. Po mikropigmentacijos procedūros jūsų lūpos ar antakių spalva išliks nepakitę, neatsižvelgiant į oro sąlygas ar fizinį aktyvumą. Ilgai išliekantis poveikis. Ilgalaikio makiažo išlaikymo trukmė priklauso nuo daugelio veiksnių. Tai yra kliento amžius, odos tipas, pigmento įvedimo gylis ir jo spalva, ultravioletinių spindulių poveikis. Kokybiškai atliktas ilgalaikis makiažas džiugins net 1-3 metus.

Mikropigmentacija yra puikus pasirinkimas, jei mėgstate sportuoti ar esate nuolat judrioje veikloje. Jo atsparumas vandeniui ir prakaitui reiškia, kad jūsų makiažas išliks nepakitęs neatsižvelgiant į oro sąlygas ar veiklą. Tai ypač patogu vasaros mėnesiais ar kelionėse.

Permanentinis makiažas yra atsparus išoriniam poveikiui, nenusiplauna, labai ilgai išlaiko pirminį atspalvį. Pigmentai išlieka ryškūs keletą metų – ir jūs atrodote nepriekaištingai bet kuriuo dienos ar nakties metu. Puikiai atrodysite visada ir visur – jūroje, baseine, sporto klube, kelionių metu. Makiažo nesugadins nei dušas, nei lietus. Jis neryškėja karštu oru, išlaiko puikų vaizdą visą parą.

Mikropigmentacija paslėps formų asimetriją, pernelyg plonus antakius, per šviesius plaukelius, smulkius netobulumus. Puikus būdas vizualiai padidinti lūpas, suteikti jų kontūrui ryškumo ir aiškumo. Padaryti žvilgsnį gilesnį ir išraiškingesnį, užmaskuoti randus. Procedūra atliekama taip, kad atrodytų kuo natūraliau, makiažas neatrodys ryškus ir vulgarus, jis tik subtiliai pabrėš jūsų natūralų grožį.

Privalumai yra akivaizdūs. Tai ne tik suteikia jums puikią išvaizdą, bet ir taupo laiką bei pinigus. Ši procedūra yra ne tik praktiška, bet ir paryškina jūsų natūralų grožį, suteikiant jums pasitikėjimo kiekvienoje akimirkoje. Taigi, jei siekiate patogaus ir ilgalaikio sprendimo savo grožiui, permanentinis makiažas gali būti puiki pasirinkimas. Kviečiame kreiptis į mus, jei jums reikalingas permanentinis makiažas Šiauliai!

Atlikti darbai Antakiai

Atlikti darbai Lūpos

Don`t copy text!