Lūpų permanentinis makiažas Šiauliai

Lūpų permanentinis makiažas yra vis labiau populiarėjanti procedūra, tad apsilankykite pas mus ir išbandykite pačios!

Lūpų permanentinis makiažas yra puikus sprendimas moterims, kurios nori turėti tvarkingai nudažytas lūpas visą laiką. Procedūra yra visiškai saugi ir gali būti atliekama daugeliui moterų.
Manoma, kad idealios lūpos turėtų būti ne tik simetriškos, bet ir išraiškingos bei proporcingos. Tačiau ne visi žmonės turi tokias lūpas. Mikropigmentacija padeda ištaisyti ir pagerinti lūpų išvaizdą, palengvina kasdienį makiažą. Lūpų mikropigmentacijos pagalba galite paryškinti lūpų kontūrą, ištaisyti asimetriją, vizualiai padidinti ar šiek tiek sumažinti ir sukurti norimą, patrauklesnę formą. Jei lūpos blyškios – galite pridėti atspalvį, jei buvo asimetrija – lūpas vizualiai galima padaryti lygesnes. Gražiai atliktas permanentinis lūpų makiažas yra bet kurios moters veido puošmena!
Norite turėti gražias ir tvarkingas lūpas be rūpesčių? Pasinaudokite mūsų lūpų permanentinio makiažo paslaugomis Šiauliuose! Skambinkite mums jau dabar ir užsiregistruokite konsultacijai bei procedūrai!

Lūpų permanentinio makiažo privalumai

  • Padidina apimtį, vizualiai padaro lūpas putlesnes ir gundančias.
  • Ilgą laiką suteikia lūpoms ryškumo.
  • Nesvarbu, kur esate, lūpos visada atrodys patraukliai (jūroje, baseine, sporto klube, kelionių metu).
  • Makiažas leidžia sutaupyti daugiau laiko, mažiau reikia skirti laiko kasdieniam makiažui.
  • Lūpų spalva tampa sodresnė, o jų kontūrai – tikslesni.
  • Geras estetinis rezultatas – lūpos įgauna sodrų atspalvį, kuris imituoja lūpų dažus.
  • Po procedūros rezultatas matomas iškart.
  • Mikropigmentacija leidžia išgauti gražų lūpų kontūrą.
  • Galite pakoreguoti ar pabrėžti lūpų formą.
  • Naudojamas pigmentas nesukelia alergijos, keletą metų išlaiko savo pradinę spalvą, tolygiai pasiskirsto.

Lūpų permanentinio makiažo procedūra yra daugelio moterų pasirinkimas dėl daugelio priežasčių – tai gali būti netvarkingi lūpų kontūrai, lūpų spalvos netolygumas ar tiesiog noras turėti tvarkingai nudažytas lūpas visą laiką. Procedūra yra gana paprasta, tačiau reikalauja kvalifikuoto specialisto ir tinkamų priemonių.
Lūpų permanentinio makiažo procedūra prasideda konsultacija su specialistu, kuris patikrina jūsų lūpų būklę ir nusprendžia, kokia spalva ir forma tinkamiausia jūsų veidui. Procedūra prasideda atliekant anesteziją. Po to specialistas naudodamas specialų prietaisą, deda pigmentą po lūpų oda, kuris padeda sukurti tvarkingą kontūrą arba padidinti jūsų lūpų spalvą. Procedūra paprastai trunka nuo 1 iki 2,5 valandų, priklausomai nuo to, kokio tipo procedūrą pasirinkote.

Yra keletas skirtingų technikų, naudojamų lūpų permanentiniam makiažui. Populiariausi yra kontūro linijos nubrėžimo technika, lūpų tonavimo technika, šešėlių technika ir daugiau. Kiekviena technika turi savo privalumų ir trūkumų, todėl prieš pasirinkdami reikia pasikonsultuoti su specialistu.
Lūpų mikropigmentacija turi keletą privalumų, tokio kaip sutaupytas laikas, nes nereikia kasdien nudažyti lūpų, taip pat jūsų lūpos visada atrodys tvarkingai ir nudažytos, be to, gali būti naudingas žmonėms, turintiems alergiją į įprastus lūpų dažus.
Teikiame aukščiausios kokybės lūpų permanentinio makiažo paslaugas Šiauliai, kurios padės jums pasiekti nuostabų ir ilgai trunkantį rezultatą.

Nemokama konsultacija telefonu!

Don`t copy text!