Tilžės g. 107, Šiauliai

Blakstienų priauginimas Šiauliai

Kai natūralios blakstienos retos ir trumpos, gali nebepadėti nei dažymas tušu, nei cheminis dažymas. Laimei, sukurtas blakstienų priauginimas. Reguliariai papildant iškritusias priaugintas blakstienas, Jūsų žvilgsnis bus nepakartojamas bet kokį laiko tarpą.

Priaugintos blakstienos atrodo įspūdingai ir tuo pačiu sunku įtarti, kad jos netikros. Jei blakstienų priauginimas atliktas kokybiškai, galėsite pamiršti, kad turite ir netikrų blakstienų. Priaugintos blakstienos nenukris nei maudantis, nei pirtyje, nei dirbant intensyvų fizinį darbą. Dirbtinių blakstienų priežiūra nėra sudėtinga, reikia tik vengti keleto kosmetikos ir veido priežiūros priemonių, kas 3-5 savaites atlikti korekciją, netrinti akių.

Blakstienų priauginimas trunka apie dvi – pustrečios valandos, jos metu nėra jokių nemalonių pojūčių. Dirbtinės blakstienos klijuojamos prie natūralių blakstienų ir nukrinta tada, kai iškrenta Jūsų natūrali blakstiena. Procedūros metu priklijuojama iki 300 netikrų blakstienų.

Taip pat norime pristatyti mūsų naująją paslaugą – blakstienų laminavimas. Tai yra puiki alternatyva blakstienų priauginimui, nes ji ne tik suteikia ilgesnių blakstienų efektą, bet ir paryškina jų spalvą ir padaro jas storesnėmis.

Blakstienų priauginimas Šiauliai
Blakstienų priauginimas Šiauliai

Paskambinkite mums šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją!

Atlikti darbai

Don`t copy text!