Permanentinis makiažas, Mikropigmentacija

Permanentinis makiažas yra vis labiau populiarėjanti procedūra, tad apsilankykite pas mus ir išbandykite pačios!

Permanentinis makiažas tapo tikra dovana viso pasaulio moterims. Nenuostabu, kad vis daugiau moterų tuo naudojasi pabrėždamos antakius, akis ar lūpas – šis makiažas nenusidėvi, nenusiplauna ir leidžia visuomet atrodyti nepriekaištingai.

Kas yra permanentinis makiažas? Šis klausimas domina kiekvieną moterį, kuri rūpinasi savo išvaizdą ir visada nori atrodyti gražiai. Permanentinis makiažas yra kosmetinė procedūra, kurios metu , plonyte sterilia vienkartine adata, dideliu greičiu į odos epidermio sluoksnį įvedami saugūs, sveikatai nepavojingi pigmentai, kurie leidžia pabrėžti, koreguoti veido bruožus ar imituoti įprastą makiažą. Dirglumo pojūčio malšinimui naudojamos nuskausminimo priemonės.

Ši procedūra iš esmės skiriasi nuo įprastų tatuiruočių darymo tuo, kad skiriasi pigmento įvedimo gylis, bei naudojami pigmentai. Permanentinio makiažo dūrio gylis yra nuo 0,3 iki 0,8 milimetrų, o tatuiravimo metu odoje padaromas iki 2 milimetrų gylio dūris.

Mikropigmentacija – ilgalaikis/permanentinis akių, lūpų bei antakių makiažas. Su permanentinio makiažo pagalba galite pakeisti, pakoreguoti ar pabrėžti lūpų, akių ir antakių formą. Procedūros dėka antakiams, bei lūpoms suteikiama forma, sutvarkoma asimetrija, parenkama tinkanti spalva, akims suteikiamas ryškumas.

Makiažas yra atsparus išoriniam poveikiui, nenusiplauna, labai ilgai išlaiko pirminį atspalvį. Pigmentai išlieka ryškūs keletą metų – ir jūs atrodote nepriekaištingai bet kuriuo dienos ar nakties metu. Puikiai atrodysite visada ir visur – jūroje, baseine, sporto klube, kelionių metu. Permanentinio makiažo nesugadins nei dušas, nei lietus. Jis neryškėja karštu oru, išlaiko puikų vaizdą visą parą.

Ilgalaikio makiažo išlaikymo trukmė priklauso nuo daugelio veiksnių. Tai yra kliento amžius, odos tipas, pigmento įvedimo gylis ir jo spalva, ultravioletinių spindulių poveikis. Kokybiškai atliktas ilgalaikis makiažas džiugins net 1,5-4 metus.

Ilgalaikio makiažo privalumai

  • Natūralus ir ilgalaikis rezultatas, apie 2–3 metus.
  • Permanentinis makiažas leidžia sutaupyti daugiau laiko, mažiau reikia skirti laiko kasdieniam makiažui.
  • Lūpų, antakių, akių vokų spalva tampa sodresnė, o jų kontūrai – tikslesni.
  • Po procedūros rezultatas matomas iškart.
  • Nesvarbu, kur esate, su ilgalaikiu makiažu visada atrodysite puikiai. Akys, antakiai ar lūpos visada atrodys patraukliai.
  • Permanentinis makiažas paslepia nedidelius išvaizdos trūkumus ir pabrėžia pranašumus.
  • Naudojamas pigmentas nesukelia alergijos, keletą metų išlaiko savo pradinę spalvą, tolygiai pasiskirsto.
Nemokama konsultacija telefonu!