Permanentinis Antakių makiažas Šiauliai

Norite turėti gražius ir tvarkingus antakius be rūpesčių? Permanentinis antakių makiažas yra procedūra, kurią daugelis moterų pasirenka norėdami turėti ilgalaikį ir nepaprastai tvarkingą antakių makiažą. Ši procedūra taip pat gali būti vadinama antakių mikropigmentacija arba antakių tatuiravimu.

Pirmasis žingsnis yra konsultacija. Jos metu specialistas išsiaiškins jūsų pageidavimus ir poreikius ir paaiškins visas procedūros eigos detales ir parengs planą. Padės jums pasirinkti tinkamiausią antakių formą ir spalvą, kuri atitiks jūsų natūralią išvaizdą.
Prieš pradedant procedūrą, naudojamas nuskausminimas, todėl jūs jausitės minimalų diskomfortą. Specialistas tiksliai įveda pigmentą į antakių plotą, kad suteiktų jums norimą išvaizdą. Antakių permanentinio makiažo procedūra gali trukti nuo 1,5 iki 2 valandų.

Tai ilgalaikis antakių korekcijos metodas, įvedant spalvotą pigmentą į viršutinius odos sluoksnius, kad būtų sukurtas ryškus, natūralus raštas. Jeigu jums reikalingas permanentinis antakių makiažas Šiauliai, skambinkite mums jau dabar ir užsiregistruokite konsultacijai bei procedūrai! Mes padėsime jums pasiekti puikią išvaizdą, kuri ilgai džiugins. Kviečiame apsilankyti mūsų grožio studijoje Odilija Šiauliuose.

Antakių Permanentinis makiažas (Mikropigmentacija) Šiauliai
Antakių Permanentinis makiažas (Mikropigmentacija) Šiauliai

Paskambinkite mums šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją!

Permanentinis Antakių makiažas Šiauliai
Permanentinis Antakių makiažas Šiauliai

Antakių mikropigmentacija yra svarbi įvaizdžio dalis. Tos, kurios nebenori nuolat koreguoti savo makiažo ir kiekvieną dieną kurti kontūrų, galite atlikti mikropigmentacijos procedūrą, ji suteikia ilgalaikį efektą, sukurdami visiškai natūralių plačių ir prisotintų antakių išvaizdą. Antakių permanentinis makiažas plaukeliais gali būti naudojamas siekiant pakeisti antakių formą, užpildyti tuščias vietas arba tiesiog suteikti antakiams tvarkingą ir apibrėžtą išvaizdą. Tokių antakių tarnavimo laikas priklauso nuo darbo kokybės, jų priežiūros, kliento amžiaus ir odos tipo, todėl rodiklis gali skirtis. Ši procedūra yra idealus sprendimas kurios nori sutaupyti laiko ir nori, kad jų antakiai atrodytų gražiai ir natūraliai. Pasirūpinkite nepriekaištingais antakiais ilgam laikui!

Antakių permanentinio makiažo privalumai

  • Vienas didžiausių privalumų yra ilgalaikis rezultatas. Antakių permanentinis makiažas gali išlikti apie 2–3 metus.
  • Permanentinis antakių makiažas atrodo natūraliai ir estetiškai. Mikropigmentacija suteikia jūsų antakiams natūralią išvaizdą.
  • Paslepia nedidelius išvaizdos trūkumus ir pabrėžia pranašumus. Jei turite problemų su antakių forma ar spalva, permanentinis antakių dažymas gali būti puikus būdas išspręsti šias problemas.
  • Nesvarbu, kur esate, su antakių ilgalaikiu makiažu visada atrodysite puikiai (jūroje, baseine, sporto klube, kelionių metu).
  • Rezultatas yra matomas iškart po procedūros. Tai reiškia, kad jūsų antakiai iškart atrodo gražūs ir natūralūs.
  • Naudojamas pigmentas yra specialiai sukurtas tam, kad nebūtų jokios alerginės reakcijos. Tai reiškia, kad net žmonės su jautria oda gali saugiai pasirinkti šią procedūrą be baimės dėl alergijos pasireiškimo.

Priežiūra po permanentinio makiažo

Po antakių permanentinio makiažo procedūros reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Svarbu atidžiai laikytis specialisto nurodymų dėl priežiūros, kad išlaikytumėte spalvą ir ilgaamžiškumą.
Vieną savaitę po procedūros būtina vengti drėgmės antakių srityje. Tai reiškia, kad neprauskite antakių, neplaukite ir vengiate prakaituoti pernelyg daug. Venkite ilgo laiko leidimo karštame vandenyje ar pirtyse.
Po procedūros antakiai yra jautrūs saulės spinduliams. Todėl rekomenduojama apsaugoti juos nuo saulės. Saulės spinduliai gali sumažinti pigmentų ryškumą ir trukmę.
Kartais reikalinga antra konsultacija po kelių savaičių, kad būtų galima patikrinti, kaip pigmentas išliko ir ar reikalinga papildoma procedūra.
Priežiūra po procedūros yra esminė, siekiant išlaikyti gražų ir ilgalaikį permanentinio makiažo rezultatą. Būkite kantrūs ir leiskite pigmentams stabilizuotis.
Jei turite klausimų dėl antakių permanentinio makiažo konsultacijos Šiauliuose arba pageidaujate užsiregistruoti šiai procedūrai, prašome susisiekti telefonu.

Atlikti darbai

Užduokite klausimą

    Don`t copy text!