Antakių Permanentinis makiažas Šiauliai

Antakių permanentinis makiažas yra vis labiau populiarėjanti procedūra, tad apsilankykite pas mus ir išbandykite pačios!

Antakių makiažas yra svarbi įvaizdžio dalis. Tiems, kurie nebenori nuolat koreguoti savo makiažo ir kiekvieną dieną kurti kontūrų, galite atlikti mikropigmentacijos procedūrą, ji suteikia ilgalaikį efektą, sukurdami visiškai natūralių plačių ir prisotintų antakių išvaizdą.
Antakių mikropigmentacija geriau žinoma kaip permanentinis makiažas. Tai ilgalaikis antakių korekcijos metodas, įvedant spalvotą pigmentą į viršutinius odos sluoksnius, kad būtų sukurtas ryškus, natūralus raštas.

Ilgalaikis antakių makiažas yra kosmetinė procedūra, padedanti pagerinti esamų antakių išvaizdą. Su jo pagalba galite suteikti savo antakiams norimą formą, aiškiai nubrėžti kontūrą, pridėti spalvą ir ryškumą prie šviesių neišraiškingų antakių ir apskritai atsikratyti poreikio juos prižiūrėti kasdien. Tokių antakių tarnavimo laikas priklauso nuo darbo kokybės, jų priežiūros, kliento amžiaus ir jo odos tipo, todėl rodiklis gali labai skirtis. Ši procedūra yra idealus sprendimas tiems, kurie nori sutaupyti laiko ir nori, kad jų antakiai atrodytų gražiai ir natūraliai.

Jei norite turėti gražius ir akcentuotus antakius, tačiau nesijaučiate patogiai su kasdieniniu makiažu arba norite sutaupyti laiko ryte, kai ruošiatės į darbą, antakių permanentinis makiažas gali būti puiki alternatyva. Ši procedūra yra itin populiari visame pasaulyje, tačiau Lietuvoje ji vis dar laikoma naujiena. Mes teikiame kokybišką permanentinio makiažo paslaugą Šiauliuose, kad Jūsų antakiai atrodytų tobulai.

Antakių permanentinio makiažo privalumai

  • Natūralus ir ilgalaikis rezultatas, apie 2–3 metus.
  • Antakių spalva tampa sodresnė, o jų kontūrai – tikslesni.
  • Po procedūros rezultatas matomas iškart.
  • Nesvarbu, kur esate, su antakių ilgalaikiu makiažu visada atrodysite puikiai (jūroje, baseine, sporto klube, kelionių metu).
  • Paslepia nedidelius išvaizdos trūkumus ir pabrėžia pranašumus.
  • Naudojamas pigmentas nesukelia alergijos, keletą metų išlaiko savo pradinę spalvą, tolygiai pasiskirsto.

Nemokama konsultacija telefonu!

Don`t copy text!